FUAR STANT İMALATI

AHŞAP FUAR STANDI

Firmaların kurumsal kimliklerini ön plana çıkartan, daha özgür fikirlerin yansıtılarak tasarlandığı, sıfır ahşap malzemeden ( hamsunta - suntalam - mdf - lake ) imal edilen stant türüdür. Özel tasarım fuar standı firmanızın kurumsal kimliğini yüz de yüz yansıtır, bu stantlarda kullanılan materyaller hiçbir zaman tasarımlarınıza sınır getirip çerçevelemez.

Gerekli statik kurallar dikkate alınarak istenilen her büyüklükte ve şekilde stant yapmak mümkündür.

MAXSİMA FUAR STANDI

En yaygın modüler stant sistemidir.

Kolay ve hızlı kurulabilen, ikinci el malzeme de kullanılarak, belirli ölçülerdeki panellerin kullanılması ile daha estetik hatlarıyla şık görünümü olan octanorm sistem stant türüdür. Bu sistemde alüminyum ve suntaya ek olarak pleksi, cam, tül gibi bazı ek malzemeler de kullanılabilir.

MODÜLER FUAR STANDI

Uygun maliyetli, pratik, kolay ve daha hızlı kurulup sökülebilen, ikinci el malzeme kullanılarak, belirli ölçülerdeki panellerin ( alüminyum ve 6mm suntalam ) birleştirilmesi ile kurulan stant türüdür.

PAKET STANT

Genelde modüler sistem ile kurulan fakat organizatörün isteğine bağlı olarak malzeme şekli değişkenlik gösteren, sıralı olarak kurulan tek tip standart stantlar topluluğudur.

FUAR MALZEMESİ KİRALAMA

Fuar ve organizasyonlarda kullanılan her türlü malzeme kiralama hizmetimiz mevcuttur. ( masa, sandalye, bar taburesi, televizyon, mini buzdolabı, su sebili, koltuk takımı vb. vs. )

SAHNE - ÜRÜN TEŞHİR

Her türlü organizasyon, tören, gösteri, lansman, defile ve açılışlarda konsepte uygun olarak sahne, platform ve ürün teşhir stantları tasarlayıp imal ediyoruz.