MİMARİ TASARIM

İÇ CEPHE MİMARİ TASARIM VE UYGULAMA HİZMETLERİ

İÇ CEPHE MİMARİ TASARIM VE UYGULAMA HİZMETLERİ

         Yaşam ve çalışma alanları; hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz alanlardır, peki böyleyken yaşadığınız ve çalıştığınız mekânlar neden hayallerinize göre dizayn edilmesin?
          Sevdiklerinizle paylaştığınız yaşam alanlarında, kendinizi huzurlu, rahat ve mutlu hissedeceğiniz; sevdiğiniz renkler, eşyalar ve size özel tasarımlarla hazırlanmış bir ortam, mutlaka size iyi gelecektir.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik; ekibi olarak, yaşam ve çalışma alanlarınızı hayallerinize göre dizayn edip, tasarlıyoruz.
          Hayalinizdeki yaşam alanı projelerinin adresi EKİNEXPO Mimarlık Mühendisliğin projelerini daha yakından tanımak ve incelemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İÇ MİMARİDE YAŞAM ALANLARI TASARIMLARI VE PROJE UYGULAMALARI

          Siz değerli müşterilerimize, rahat, konforlu ve yaşanılabilir mekânlar sunmayı amaçlayan firmamız; kalıp içermeyen çizgilerle, hayalini kurduğunuz tasarımlara ve yaşam alanlarına kavuşmanız için, gelişen teknolojiyi; ilerleyen tecrübe ve deneyimlerimizi de kullanarak özenle çalışmaktadır.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak, iç mimari tasarımlarımızda önceliğimiz; tasarlanıp projelendirdikten sonra yapımı tamamlanan mekânların, müşterilerimizin gereksinimlerinin ve isteklerinin bir yansıması olmasını sağlamaktır.  
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak, sizler için; kaliteli malzeme seçimimizden, uzman çalışma ekibimize, piyasada kabul gören markalardan, profesyonel çözüm ortaklarımıza, kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve projelendiriyoruz.

İÇ MİMARİ TASARIMLARDA, ANAHTAR TESLİMİ TADİLATLAR

          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik teknik ekibi olarak, siz kıymetli müşterilerimizi, can kulağı ile dinleyerek, anlattıklarınız ve istekleriniz doğrultusunda, siz değerli müşterilerimiz için en uygun seçenekleri, ihtiyaçları ve kişisel tarzlarınızı tespit edip bunları yaşam alanlarınıza yansıtıyoruz.
          Tüm çalışmalarımız için önceliğimiz sizin isteklerinizdir. Kişisel tarzını, yaşam tarzını ve isteklerini nasıl kullanmak istediğini öğrendiğimiz müşterimizin, yaşam alanını keşif ziyareti yaparak A’ dan Z’ ye tüm eksiklerini tespit ediyor ve bizden talepleri doğrultusunda tasarladığımız projeleri hali hazırda kullanılan yaşam alanını yenileyerek, eski ile yeniyi birbirine harmanlayarak angaje edip hayata geçiriyoruz.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik tasarım yenileme projeleri hakkında daha geniş ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İÇ MİMARİ TASARIMLARLA, KONFORLU ÇALIŞMA ALANLARI SAĞLIYORUZ

          Çalışma alanları tıpkı yaşam alanları gibi, hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz alanlardır. Çalışma alanları, motivasyon arttırıcı, rahat ve ferah çalışma ortamı olacak şekilde tasarımlar ile dizayn edilmelidir.
          Kurumsal ve ticari faaliyetlerin çalışma alanı olan; ofis, otel, kafe, pastane, restoran, mağaza, showroom, hastane,  fabrika gibi alanlarda ve bilhassa bu yerlerin misafir karşılama alanları ve toplantı alanları gibi görselliğin önemli olduğu yerlerde, tasarım aşamasında, hizmet vereceği konular ele alınarak ihtiyaçlara ve tüketicilere yönelik tasarımlar elde edilmelidir.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak ana hedefimiz; verimli ve dikkat çeken tasarımlarla, güven veren çalışma alanlarını stratejik olarak planlayıp projelendirmek ve hayata geçirmektir. Her iş alanı için farklı ilginç hikâyeler ve adımlarla ilerlemek mümkündür.
          Eğer çalışma alanlarınızı profesyonel bir şekilde dizayn etmek, projelendirmek veya yenilemek isterseniz, daha geniş ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İÇ MİMARİ TASARIMLARLA İŞLETMENİZİ, VERİMLİ ÜRETİM ALANLARINA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

          Üretim alanları, kurumsallığa ve işlevselliğe uygun olması gereken yerlerdir. Üretim alanı ihtiyacına uygun çok fonksiyonlu işlevsel alanlar ile ortamlar daha çok çalışmaya teşvik edici bir şekilde dizayn edilmelidir. Üretim alanlarındaki ofis ortamlarında, kimi zaman stresli koşullarda çalışmak konsantrasyon gerektirir. Uzun zaman geçirilen bu gibi iç mekanlar motivasyon odaklı planlanmalıdır. Çalışma konseptine uygun renkler ve koşullarla dizaynın yanı sıra, genişlik, derinlik ve konfor çizgisinde çita daima yüksekte tutulmalıdır.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak üretim alanlarınızı; titizlikle projelendirerek düzenliyor, ferah ve rahat çalışılabilir ortamlara dönüştürüyoruz. Aklınızdaki diğer sorulara cevaplar ve daha geniş ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İÇ MİMARİDE SOSYAL ALAN TASARIMLARI

Sosyal Alanlar, Görselliğin ve Detayların Öne Çıktığı Alanlardır
Günümüzde görsellik diğer dönemlerden daha ön plandadır. Konsept tasarımlar tüketicilerin yönelimleri, davranışları ve tavırları ile şekillenmektedir. Hitap ettiğiniz kitlenizin dikkatini çekecek plan proje ve tasarımlar ile size özel konseptler elde ederiz.
Toplu yaşam alanlarında bulunan karşılama, bekleme salonları, spor kompleksleri gibi görselliğin ön planda olduğu yerlerde istenilen duyguyu yansıtacak tasarımları yapmak uzmanlık ister. Dikkat çekici ve akılda kalıcı tasarımlar ile daima ön planda olmak mümkündür, EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik cezbedici ve tam istenildiği gibi hazırlayıp projelendiriyor, dizayn edip sizin için tasarlıyor ve yönetiyor.
EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik tasarım projeleri hakkında daha geniş ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TASARIM VE DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ

          Sunduğumuz tasarım hizmetimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınızda ki iç ve dış mekân hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Tasarımla ilgili tüm ayrıntılardan sizleri haberdar ediyoruz. Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile birlikte tasarım sürecini nasıl ilerleteceğimizi belirliyoruz.
          Danışmanlık hizmetlerimiz projelendirdiğimiz tasarımlarınızı uygulama yönetimi adımları ile başlar ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yapılacak imalatlar tarafımızca özenle takip edilir. Ayrıca bu imalatlarda kullanılacak malzemelerin; kullanılacak yere uygunluğu, kullanım ömrü, marka ve kalitesi itina ile tespit edilip müşterilerimiz bu konuda bilgilendirilir.
         EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için; en kaliteli ürünleri maksimum fayda da, profesyonel uygulama ekibi arkadaşlarımız ve uzman çözüm ortaklarımızla birlikte tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.  

PROJELENDİRME VE UYGULAMA HİZMETİMİZ

          Tasarım sürecimizde belirlemiş olduğumuz ana hatların, proje aşmasında yol haritasını çıkarıp detaylandırıyoruz ve uygulama sürecine hazır hale getiriyoruz. Yapacağımız sunumlar ve görüşmeler ile birlikte projenin tüm adımlarından siz değerli müşterilerimizi haberdar ediyor, ilerleyen aşamalarda fikirlerinizle birlikte hareket ediyoruz.
          Projelendirme sürecinde müşterilerimiz ile birlikte ilerleme sağladığımız tasarım ve proje adımlarını uygulama ile hayata geçiriyoruz. Proje için en faydalı ve sağlıklı olabilecek yöntemleri geliştirip, saptayarak uygulamaya koyuyoruz.
          Projelendirme işleyiş ve hayata geçirme adımlarından teslim sürecine kadar her alanda ve konuda sizinle iletişimde olup tüm süreci yönetiyoruz. Proje koordinasyon ve uygulama ekibiz ile yaptığımız planlamaları kontrol ediyor, projenin tasarımsal sürecine olan yakınlığını ve işi her ilerleme aşamasında denetliyoruz.
          EKİNEXPO Mimarlık&Mühendislik olarak yapmış olduğumuz proje hizmetimiz:
 2 ve 3 boyutlu görsel sunum,

  • Konsept proje tasarımları, katalog çalışmaları
  • İç mimari dekorasyon projeleri,
  • Proje koordinasyon ve yönetimi
  • Mimari ve iç mimari konsept geliştirme