HİZMETLERİMİZ

Firmaların kurumsal kimlikleri ön plana çıkartan, daha özgür fikirlerin yansıtılarak tasarlandığı, sıfır ahşap malzemeden

( hamsunta - suntalam - mdf - lake ) imal edilen stand türüdür.

AHŞAP FUAR STANDI

Kolay ve hızlı kurulabilen, ikinci el malzeme kullanılarak, belirli ölcülerdeki panellerin kullanılması ile daha estetik hatlarıyla şık görünümü olan octanorm sistem stand türüdür.

MAXSİMA FUAR STANDI

Fuar ve organizasyonlarda kullanılan her türlü malzemenin kiralanmasıdır. ( masa, sandalye, bar taburesi, televizyon, mini buzdolabı, su sebili, koltuk takımı vs. )

FUAR MALZEMESİ KİRALAMA

Sürdürülebilir, çevreye duyarlı, yenilikçi ve firmaların sergiledikleri ürünlerini ön plana çıkartacak fonksiyonel mekanlar tasarlıyoruz, kendi atölyemizde imal edip uyguluyoruz.

SHOWROOM - MAĞAZA 

DEKORASYONU 

Mobilya imalatçılarına özel yatak odası, oturma grubu, yemek odası takımı gibi yeni model tasarım fikirleri üretip, malzeme ve teknik bilgileri ile projeleri teslim ediyoruz.

MOBİLYA TAKIMLARI 

PROJE ÇİZİMLERİ

WhatsApp Image 2020-04-23 at 23.09.39.jp

Uygun maliyetli, daha kolay ve daha hızlı kurulabilen ikinci el malzeme kullanılarak, belirli ölcülerdeki panellerin ( alüminyum ve 6mm suntalam ) birleştirilmesi ile kurulan stand türüdür.

MODÜLER FUAR STANDI

2.jpg

Genelde modüler sistem ile kurulan fakat organizatörün isteğine bağlı olarak malzeme şikle değişkenlik gösteren, standart ölcülerde 2.5 metre yüksekliğinde sıralı olarak kurulan tek tip standlar topluluğudur.

PAKET STAND

1.jpg

Her türlü organizasyon, tören, gösteri, lansman, defile ve açılışlarda konsepte uygun olarak sahne, platform ve ürün teşhir standları tasarlayıp imal ediyoruz.

SAHNE - ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

1.jpg

Çalışma ortamlarının iyi şekilde dekore edilmesinin çalışanların performanslarını arttırdığının bilincinde olarak, modern, ferah ve rahat çalışma ortamları tasarlıyoruz, kendi atölyemizde imal edip uyguluyoruz.

OFİS DEKORASYONU